KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13956763

nr 1395 6763

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, akvarell. Motivet: 18x28cm, yttermått inklusive ram: 30x40cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:24:51

1/5 00:46:17 1      100 kr
3/5 19:19:51 2      Vinnande bud