KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13956763
nr 1395 6763
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, akvarell. Motivet: 18x28cm, yttermått inklusive ram: 30x40cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:24:51
1/5 00:46:17
100 kr
3/5 19:19:51