KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11535078

nr 1153 5078

Akvarell

Oidentifierad konstnär, ej signerad, Strand, löst blad, bladets mått: 29x39

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 18 december 2017
kl 20:53:59

Rörstrand