KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15759164

nr 1575 9164

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, akvarell, fiskare, 19x38 cm, yttermått inklusive ram: 30x50 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 20:20:54

25/10 23:59:26 1      Vinnande bud