KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15464493

nr 1546 4493

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, akvarell, bro, 14x18 cm, yttermått inklusive ram: 25x33 cm

Utrop:

600 kr

måndag 5 juni 2023
kl 19:49:54