KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13834052
nr 1383 4052
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, akvarell, Asien. Motivet: 22x16cm, yttermått inklusive ram: 34x23cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:34:38
6/3 06:27:50
100 kr
8/3 18:29:36