KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9996718

nr 999 6718

Akvarell

Oidentifierad konstnär, bröllop, signerad, 1911, 29x48

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 7 december 2015
kl 18:18:39