KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12223323
nr 1222 3323
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ateljé. Signerad "J Seger", 58x22 cm
Kondition: ej glas
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:28:56
100 kr
150 kr