KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15075107

nr 1507 5107

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Alpmotiv. Ej signerad. Akvarell, 30x26 cm, yttermått inklusive ram: 50x44 cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 december 2022
kl 18:12:39