KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8747036

nr 874 7036

Akvarell

Monogramsignerad RT (Trägårdh), Porträtt, ramens innermått: 28x21

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 februari 2014
kl 18:07:05

7/2 01:15:19 1      Vinnande bud