KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8573216
nr 857 3216
Akvarell
monogramsignerad G F 1901, solnedgång, motivets mått: 25x31
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 november 2013
kl 18:42:37
100 kr
200 kr
300 kr