KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17223347

nr 1722 3347

Akvarell

monogramsignerad, akvarell, omkring 1900, klockstapel i vinterlandskap, oramat löst blad, ej ramad, 25x34

Utrop:

600 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 8 september 2025
kl 18:34:28