KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13823259

nr 1382 3259

Mogens Balle

(1921-1988), Danmark

Akvarell, Monogramsignerad. Motivet: 33x24cm, yttermått inklusive ram: 55x45cm

Mogens Balle, dansk målare född 1921, död 1988.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:18:34

Mogens Balle

Läs mer om Mogens Balle