KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14234577

nr 1423 4577

Mikael von Essen

(1895-1975), Sverige

Signerad, daterad 1950, Stockholm. Akvarell, bildmått: 29x48, yttermått inklusive ram: 47x65 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:26:59

4/10 11:39:39 1      100 kr
4/10 20:10:34 2      Vinnande bud