KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14942028

nr 1494 2028

Mikael Frygelius

(1952-2001), Sverige

Vy från Västerbrohamnen. Signerad. Akvarell, 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 60x76 cm

Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 18:26:43

1/10 09:54:33 1      Vinnande bud

Mikael Frygelius

Läs mer om Mikael Frygelius