KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14942028
nr 1494 2028
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Vy från Västerbrohamnen. Signerad. Akvarell, 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 60x76 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:26:43
1/10 09:54:33
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius