KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12101011

nr 1210 1011

Michael Shevarjov

(f. 1958), Ryssland

Akvarell, Signerad, Stilleben, 53x73

Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 15 oktober 2018
kl 21:23:03

Michael Shevarjov

Läs mer om Michael Shevarjov