KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13051217

nr 1305 1217

Michael Shevarjov

(f. 1958), Ryssland

Akvarell, Båtar. Signerad, 52x72cm

Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 februari 2020
kl 18:51:25

3/2 18:44:54 1      Vinnande bud

Michael Shevarjov

Läs mer om Michael Shevarjov