KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17176094
nr 1717 6094
Akvarell
Markus Andersson (f. 1968), Sverige. Signerad, Nakenstudie, 35x48 cm, yttermått inklusive ram: 51x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 19:50:07
100 kr
150 kr