KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8181058
nr 818 1058
Akvarell
Margareta Ginsburg, vattendrag, signerad 1999, motivets mått: 76x58
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 april 2013
kl 21:07:37
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr