![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6168372
*
nr 616 8372
Maja Synnergren
(f. 1950), Sverige
Akvarell, Maja Synnergren (f. 1950), orm med groda, 25x20
Maja Synnergren, född 1950, svensk målare.
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 december 2009
kl 17:14:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/12 19:32:36
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller maja synnergren orm med groda svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
1001 Akvarell
Carl Johan Forsberg (1868-1938), Sverige. (1868-19..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15
-
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:49
-
6196 Akvarell
Hugo Wickman, (tillskriven), ej signerad, Intyg a ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:03
-
6017 Akvarell
Julio Casanova, "Tucan". Signerad, daterad -03. Ak..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:16
-
2039 Akvarell
Stina Sörman (1910-1993), Sverige. Fiskar. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:20
-
2032 Akvarell
Veronica Leo (f. 1935), Sverige. "Snöflickan, ur s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:39
*
Maja Synnergren
Maja Synnergren, född 1950, svensk målare.
nr 616 8372
Maja Synnergren
(f. 1950), Sverige
Akvarell, Maja Synnergren (f. 1950), orm med groda, 25x20
Maja Synnergren, född 1950, svensk målare.
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 december 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/12 19:32:36 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller maja synnergren orm med groda svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
1001 Akvarell
Carl Johan Forsberg (1868-1938), Sverige. (1868-19..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15 -
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:49 -
6196 Akvarell
Hugo Wickman, (tillskriven), ej signerad, Intyg a ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:03
-
6017 Akvarell
Julio Casanova, "Tucan". Signerad, daterad -03. Ak..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:16 -
2039 Akvarell
Stina Sörman (1910-1993), Sverige. Fiskar. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:20 -
2032 Akvarell
Veronica Leo (f. 1935), Sverige. "Snöflickan, ur s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:39