KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14488141
nr 1448 8141
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
"I Lampljuset". Signerad, akvarell. Bladets mått: 13x16, yttermått inklusive ram: 26x24 cm
Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:14:43
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin