KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14488141

nr 1448 8141

Louis Bastin

(1912-1979), Sverige

"I Lampljuset". Signerad, akvarell. Bladets mått: 13x16, yttermått inklusive ram: 26x24 cm

Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 14 februari 2022
kl 18:14:43

Louis Bastin

Läs mer om Louis Bastin