KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11698171
nr 1169 8171
Lina Stenqvist
(f. 1967), Sverige
Akvarell, Signerad och daterad 2003, motivet: 7x7 cm
Lina Stenqvist, svensk bildkonstnär född 1967.
Utrop:
400 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:16:11