KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15873075

nr 1587 3075

Akvarell

Liidia Jürissons, stilleben av rosor. Signerad, daterad 1962, Akvarell, bildmått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 43x35 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:06:07

30/11 10:43:57 1      100 kr
2/12 13:03:11 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer