KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16537224
nr 1653 7224
Akvarell
Li Xue Fang. Signerad, Körsbärsblomning. Akvarell, bildmått: 21x21 cm, yttermått inklusive ram: 35x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 oktober 2024
kl 18:13:30
100 kr
250 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)