KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16364277
nr 1636 4277
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Landskap. Signerad. Akvarell, bildmått: 44x58 cm, yttermått inklusive ram: 58x70 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 18:21:29
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare