KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9344264
nr 934 4264
Akvarell
Leo Fallkowski, På bussen, signerad, 28x40
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 januari 2015
kl 18:40:39
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion