KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15475215
nr 1547 5215
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Akvarell, Signerad. Bladets mått: 12x15 cm, yttermått inklusive ram: 25x27 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 juni 2023
kl 18:42:49
12/6 17:37:55
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm