KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16416428

nr 1641 6428

Leif Liljeblad

(f. 1950), Sverige

Signerad, rovfågel. Akvarell, bildmått: 34x17 cm, yttermått inklusive ram: 51x33 cm

Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

måndag 9 september 2024
kl 18:14:52

Leif Liljeblad

Läs mer om Leif Liljeblad