KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15418057
nr 1541 8057
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Fjällmotiv. Signerad. Akvarell, bildmått: 29x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x51 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 maj 2023
kl 19:01:04
22/5 18:56:04
22/5 18:57:12
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak