KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10166450
nr 1016 6450
Akvarell
Lars Erik Falk, träd, signerad, 20x25
Utrop:
400 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 februari 2016
kl 18:45:09
200 kr
300 kr
700 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)