KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12746259
nr 1274 6259
Laris Strunke
(f. 1931), Sverige
Akvarell, "Kustväg I", Signerad, bladets mått: 55x76 cm
Laris Strunke, svensk bildkonstnär född 1931 .
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:01:11
4/9 16:46:14
1.000 kr
9/9 19:33:03