KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16406148

nr 1640 6148

Kurt Jungstedt

(1894-1963), Sverige

"Från Smögen". Signerad, daterad -43. Akvarell, bildmått: 15x20 cm, yttermått inklusive ram: 24x29 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 2 september 2024
kl 19:12:38

2/9 12:08:47 1      400 kr
2/9 17:21:38 2      Vinnande bud

Kurt Jungstedt

Läs mer om Kurt Jungstedt