KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14624043
nr 1462 4043
Akvarell
Kina, Motiv med landskap. Akvarell, bildmått: 22x25, yttermått inklusive ram: 29x29 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:20:06
500 kr
600 kr