KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14624043

nr 1462 4043

Akvarell

Kina, Motiv med landskap. Akvarell, bildmått: 22x25, yttermått inklusive ram: 29x29 cm. Ej signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 april 2022
kl 20:20:06