KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13374271

nr 1337 4271

Akvarell

Kina, Bambu, 68x32 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:26:51