KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14099310

nr 1409 9310

Kenneth Derlow

(f. 1944), Sverige

Interiör med bord. Signerad. Akvarell, bildmått: 28x21 cm, yttermått inklusive ram: 43x35 cm

Kenneth Derlow, svensk bildkonstnär född 1944.

måndag 2 augusti 2021
kl 19:41:02

Kenneth Derlow

Läs mer om Kenneth Derlow