KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17012001
nr 1701 2001
Karl Fager
(1883-1962), Finland
Signerad. Akvarell, 29x38cm
Karl Fager, finländsk konstnär och scenograf född 1883, död 1962.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 maj 2025
kl 20:35:00
300 kr
450 kr
Karl Fager
Läs mer om Karl Fager