KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16306017
nr 1630 6017
Akvarell
Julio Casanova, "Tucan". Signerad, daterad -03. Akvarell, bildmått: 26x35 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:18:57
100 kr
200 kr