KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17132538
nr 1713 2538
Josefina Holmlund
(1827-1905), Sverige
Fjordlandskap. Signerad, akvarell, 18x25 cm, yttermått inklusive ram: 37x44 cm
Josefina Holmlund, född 1827 i Stockholm, död 1905, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:57:08
14/7 19:29:24
300 kr
14/7 20:52:09
Josefina Holmlund
Läs mer om Josefina Holmlund