KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12042551
nr 1204 2551
Josef Lieck
(1849-1904), Tyskland
Signerad, daterad 1905. Akvarell på papper, 29x47 cm
Josef Lieck, tysk bildkonstnär född 1849, död 1904.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 september 2018
kl 20:35:35
17/9 18:31:09