KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16846052
nr 1684 6052
John Johnson
(1915-1968), Sverige
Signerad, Hus, Akvarell. Bladets mått: 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 58x48 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
måndag 3 mars 2025
kl 19:35:48
John Johnson
Läs mer om John Johnson
Lis Husberg (f. 1920)