KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14477538

nr 1447 7538

Akvarell

John Hobson Nicolson, hamn. Akvarell, bildmått: 19x29cm, yttermått inklusive ram: 35x44cm. Signerad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 7 februari 2022
kl 18:25:04

7/2 18:11:30 1      Vinnande bud