ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13521389
nr 1352 1389
WATERCOLOUR
Johan Pettersson, horse. Signed, dated -96, sheet: 48x69,
Johan Pettersson, häst. Signerad, daterad -96, bladets mått: 48x69 cm
700
SEK 300
Monday October 5 2020
at 18:36:46
3/10 09:50:44
3/10 09:52:58