KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14823103

nr 1482 3103

Akvarell

Japan, Signerad, 44x68 cm, yttermått inklusive ram: 56x91, akvarell

Utrop:

800 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 19:21:48