KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13714034
nr 1371 4034
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Akvarell, Jan Rhodin (f. 1938), Signerad, lyftande sjöfåglar. Motivet: 15x20 cm
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:24:11
7/1 22:51:45
300 kr
11/1 18:19:11