KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9292416

nr 929 2416

Akvarell

Jan Naliwajko (f. 1938), kvinna, signerad. , 74x53

Utrop:

2.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 december 2014
kl 19:03:58