KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13149185

nr 1314 9185

Akvarell

J Hardamer. Signerad, daterad 1949,34x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:34:58

23/3 12:51:19 1      Vinnande bud