KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3342306

nr 334 2306

Akvarell

Italien, 1800-tal, 13 x 8

Utrop:

300 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 1 november 2004