KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13658265

nr 1365 8265

Inger Beckman

(f. 1942), Sverige

Akvarell, Träd vid vatten, Signerad, 94x64 cm

Inger Beckman, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 7 december 2020
kl 20:24:48

4/12 20:12:06 1      Vinnande bud
4/12 20:22:28 1      justering av budtak

Inger Beckman

Läs mer om Inger Beckman