KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14303391
nr 1430 3391
Ingegerd Beskow
(1887-1978), Sverige
Signerad. Akvarell, bildmått: 30x22cm, yttermått inklusive ram: 39x31cm
Ingegerd Beskow, född 1887, död 1978, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:48:05
8/11 18:26:08
150 kr
8/11 19:25:41