KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7641135

nr 764 1135

Akvarell

Inga Wånggren, "Mamsell Trosa", signerad, -65, motivets mått: 25x41

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 juni 2012
kl 17:58:08