KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16636103
nr 1663 6103
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Signerad, daterad 1987, komposition. Akvarell, bildmått: 22x30 cm, yttermått inklusive ram: 44x52 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 december 2024
kl 19:16:35
2/12 14:53:18
300 kr
2/12 19:11:36
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni